AITAA multifunkční ploty

AITAA multifunkční ploty

AITAA je unikátní, modulární a multifunkční plotový systém, který nabízí řešení jak pro místa, která z různých důvodů disponují velmi omezeným prostorem, tak pro vytvoření příjemných zákoutí na velkých prostranstvích. Možnosti využití modulů AITAA jsou nepřeberné. Od zahrady u vašeho domu, terasy a balkonu, přes veřejná prostranství, jako jsou například školy, sportoviště a parky, až po firemní prostory, hotely a wellness.

Jediný plot, který dává smysl.

Variabilita přidaných funkcí

  • Variabilita přidaných funkcí
  • Variabilita přidaných funkcí
  • Variabilita přidaných funkcí

Multifunkční plot AITAA má integrované přidané funkce, které vám umožní využívat vaši zahradu či balkon naplno. Vše, co jste si doposud nemohli dopřát, je tak skryto v jediném modulu plotu.

Vyklopit, zaklopit, vyklopit…

Všechny funkce (sedák, pergola, truhlík, atd.) lze jednoduše z modulu vyklopit, použít a sklopením zase schovat a zachovat tak prostor otevřený, bez trvalého zastavení.

Celý systém je jednoduchou skládačkou, kterou zvládne každý. Většinu modulů lze navíc kombinovat anebo použít i v tzv. “sousedské verzi” k oboustrannému použití.

Kvalita, zodpovědnost a záruka

  • Kvalita, zodpovědnost a záruka
  • Kvalita, zodpovědnost a záruka

Všechny komponenty sami vyvíjíme a vyrábíme tak, aby byl výsledný produkt schopen dlouhodobě snášet vysokou zátěž. Naše produkty proto splňují nejvyšší nároky na odolnost, stabilitu i bezpečnost.

Nadstandardní záruka 5 let

Protože naší práci absolutně věříme, můžeme si dovolit poskytovat na všechny produkty nadstandardní záruku v délce 5 let. Pokud kterákoli část modulu nefunguje jak by měla, bezplatně ji opravíme anebo vyměníme. Samozřejmostí je také pozáruční servis.

Použité materiály a technologie

  • Použité materiály a technologie
  • Použité materiály a technologie

Při výběru dodavatelů dbáme na to, aby materiál nepocházel ze zemí tzv. “třetího světa”. Nepoužíváme levné kovy ani tropické dřeviny.

Pracujeme se sibiřským modřínem, materiálem ekologickým, plně recyklovatelným a současně lehce obnovitelným.

Konstrukci vyrábíme z kvalitní oceli, kterou svařujeme, ohýbáme a frézujeme vlastníma rukama, vlastními stroji, ve vlastní dílně.

Montáž a konstrukce

Ocelová konstrukce plotového systému je sama o sobě vysoce stabilní, ale i tak musí být pevně ukotvena do země. Kotvení i samotná montáž nejsou nijak složité, nebo obtížné.

Zajistíme montáž

Pokud budete potřebovat, naši šikovní kolegové k vám přijedou a plot namontují za Vás.

Seskládání modulu

Seskládání modulu

Celý systém je plně modulární a jednoduchý. Jednotlivé části modulu dodáváme balené samostatně, včetně montážního návodu. Sestavení zvládne hravě každý, bez nutnosti řemeslných znalostí a speciálního nářadí. 

Zavěšení pohledové části

Zavěšení pohledové části

Na seskládanou rámovou konstrukci nakonec jednoduše pověsíte pohledovou část. Pokud máte nestandardní zakončení zahrady a budete potřebovat atypický rozměr koncového modulu, i ten Vám samozřejmě vyrobíme.