Vaše soukromé království

Vaše soukromé království

Nikde nejste tolik doma a v bezpečí, jako v soukromí své zahrady. Někdy malé, ale o to víc vaší. I malá zahrada ale může pohostit spoustu přátel, pohoupat všechny kamarády ze sousedství a zároveň mít spoustu čistého prostoru, který nic nenarušuje. I na malé zahradě se dá hrát velké divadlo.

Moduly na zahradu

Sedák

  • Sedák

Modul s integrovanou funkcí výklopného zahradního posezení, které pohodlně a plnohodnotně pojme čtyři dospělé lidi. Jednoduše vyklopíte a zaklopíte. Sedák si zaslouží jak školy, veřejný prostor, sportoviště nebo i ty nejmenší zahrady.

Více informací

Houpák

  • Houpák

Jediný plot, který spolehlivě zabaví vás i vaše děti. Opravdu. Houpák vyrábíme také ve zvýšené verzi anebo se dvěma výklopnými, proti sobě umístěnými rameny jako u sušáku. Houpák lze kombinovat se sušákem, lze na něj umístit třeba i hamaka.

Více informací

Bez

  • Bez

Jednoduchý díl chytrého plotu je jediný bez přidané funkce. Vhodný pro optické rozdělení souvislé plochy, nebo doplnění volného prostoru.

Více informací

Nádrž

  • Nádrž

Ekologické, nenápadné, chytré a vkusné řešení pro sběr dešťové vody. Modul v sobě ukrývá subtilní vertikální plastovou nádrž s objemem 1200 litrů. Nádrže lze řadit, vzájemně propojovat a zvýšit tak jejich kapacitu. Ventilem vodu z nádrže vypustíte, případně napojíte zahradní hadici. Nádrž lze také propojit s modulem truhlík, který následně dokáže rostliny automaticky zavlažovat.

Více informací

Pergola

  • Pergola

Nádherné počasí + spousta jídla a kolegů nebo přátel + malý prostor = velký problém. Zapeklitá rovnice. I tato úloha má ale řešení (jako bychom slyšeli našeho matikáře). Modul, ze kterého vyklopíte plnohodnotnou pergolu. Odolné a bezpečné kování, velká plocha, kvalitní materiály.

Více informací

Truhlík

  • Truhlík

Že malý prostor neumožňuje zahradničení? Ale jděte. Byliny, květiny, rajčata – truhlík zvládá vše. Při propojení s integrovanou retenční nádrží lze vše kvetoucí a rostoucí navíc také samozavlažovat. Květináče na zimu můžete jednoduše vyjmout nebo sklopit.

Více informací