Změňte prostor a prostor změní Vás.

Změňte prostor a prostor změní Vás.

Tak schválně, co myslíte, kde myšlenka chytrých modulů vlastně vznikla? Ano, správně. Při práci na zlepšování kvality života ve veřejném prostoru. Přemýšlíme dnes a denně, jak lidi propojovat a spojovat v současné čím dál více odosobněné době. Veřejný prostor má nad sociálními vazbami absolutní moc. Umí totiž stejně dobře spojovat i rozdělovat. Využijte veřejné prostory pro budování komunity a získejte návrh řešení ZDARMA. Venku to dává smysl.

Získejte konzultaci a vizualizaci ZDARMA

Pergola

  • Pergola

Nádherné počasí + spousta jídla a kolegů nebo přátel + malý prostor = velký problém. Zapeklitá rovnice. I tato úloha má ale řešení (jako bychom slyšeli našeho matikáře). Modul, ze kterého vyklopíte plnohodnotnou pergolu. Odolné a bezpečné kování, velká plocha, kvalitní materiály.

Více informací

Sedák

  • Sedák

Modul s integrovanou funkcí výklopného posezení, které pohodlně a plnohodnotně pojme čtyři dospělé lidi. Jednoduše vyklopíte a zaklopíte. Sedák si zaslouží jak školy, družiny, parky nebo sportoviště. Dalším benefitem sedáku je, že se dá jednoduše kombinovat s pergolou, takže posezení bude i příjemně odstíněné.

Více informací

Truhlík

  • Truhlík

Květiny, byliny, keříčky – truhlík zvládá vše. Při propojení s integrovanou retenční nádrží lze vše kvetoucí a rostoucí navíc také samozavlažovat. Květináče na zimu můžete jednoduše vyjmout nebo sklopit.

Více informací

Play

  • Play

Play je jednoduchý, neokázalý, funkční. Integrovaný sedák, věšák na mikinu, box na batoh anebo mobil. V blízké budoucnosti také s integrovaným chladícím boxem, USB dokovací stanicí anebo reproduktorem s Bluetooth.

Více informací

Kontejnery na odpad

  • Kontejnery na odpad

Třídíte? Tak to je správně! Žlutá jsou plasty, modrá papír a zelená? Doma máme koše na tříděný odpad už dávno, ale vkusné a funkční koše na tříděný odpad ve veřejném prostoru prostě chybí, nemyslíte si?

Decentní madlo, funkční kování, velký objem košů.

Více informací

Houpák

  • Houpák

Jediný plot, který spolehlivě zabaví děti i dospělé. Opravdu. Houpák vyrábíme také ve zvýšené verzi anebo se dvěma výklopnými, proti sobě umístěnými rameny jako u sušáku. Na houpák lze umístit třeba i hamaka.

Více informací