Kultivace sportovišť

Kultivace sportovišť

Když jsme se ptali omladiny, co jim chybí na sportovištích, byla toho spousta… Posezení, věšák, místo kam si můžou schovat batoh nebo mobil, kuřárna (ta u nás neprošla) a taky automat na Colu (ten zatím neumíme, i když intenzivně pracujeme na chladicím boxu).

A tak jsme vymysleli perfektní sportovní modul. Pro všechny nadšence a dříče. Nezávislé skejťáky v propoceném triku, s odřenými koleny, kteří dokola neúnavně zkouší pokořit zákony gravitace. Pro všechny kluky a holky, pro všechny druhy venkovních sportů.

Moduly pro sportoviště

Play

  • Play

Play je jednoduchý, neokázalý, funkční. Integrovaný sedák, věšák na mikinu, box na batoh anebo mobil. V blízké budoucnosti také s integrovaným chladícím boxem, USB dokovací stanicí anebo reproduktorem s Bluetooth.

Více informací

Play Graffiti

  • Play Graffiti
  • Play Graffiti

Pokud chcete udělat Play ještě hravější, můžete si ho podle libosti sami výtvarně vylepšit. Přizvěte mladé umělce a dejte jim prostor. Fantazii se meze nekladou. Jen si dávejte pozor, ne vždy se představy rovnají realitě. Jednoduše řečeno, jde to dolů opravdu špatně .)

Více informací

Kontejner na odpad

  • Kontejner na odpad

Doma už jsme děti třídit odpad naučili. Žlutá je plast, modrá papír a zelená? Když budou mít kontejnery na odpad a “nůž na krku”, určitě začnou třídit i venku mezi svými, co říkáte? .) Decentní madlo, vnitřní uzavřená část pro eliminaci pachů, velký objem košů bez nutnosti časté likvidace obsahu.

Více informací