• Truhlíky

  Truhlíky

  Modul obsahuje několik truhlíků, které pomocí madla jednoduše vyklopíte a zase zaklopíte. Truhlíky mohou sloužit i jako víceúčelový úložný prostor.
 • Kontejnery

  Kontejnery

  Barevné rozlišení odpadkových košů motivuje děti k třídění plastů, papíru a skla.
 • Sedák

  Sedák

  Sedák obsahuje stůl a dvě lavice, které se při odjištění bezpečnostní západky jednoduše vyklopí a zaklopí.
 • Umyvadlo

  Umyvadlo

  Umyvadlo má 4 standardní baterie, které současně využije několik dětí. Samozřejmostí je napojení na zdroj pitné vody.
 • Tabule

  Tabule

  Černá, magnetická tabule s poličkou na křídy a školní pomůcky.
 • Pěstírna

  Pěstírna

  V pěstírně se děti naučí jak vypěstovat bylinky, okrasné i vodní rostliny nebo zeleninu.

Škola nikdy nebyla tak zábavná

Pro drtivou většinu studentů platí výrok z jednoho citátu: „Já do školy chodím rád. I ze školy. Ale to mezi tím.“ Aby to „mezi tím“ bylo mnohem zábavnější, vymysleli jsme multifunkční zahradní učebnu. O tom, že ji děti milují, nemusíte mít pochyb. Zeptali jsme se, tady je výsledek – 98 % žáků ze 3000 oslovených bylo bez sebe nadšením.

Multifunkční učebna se hodí do všech škol, školních družin, školek, na sportoviště, ale taky třeba do dětských domovů a dětských center. Všude tam, kde je žádoucí, aby se děti učily na čerstvém vzduchu.

Moduly do škol

Umyvadlo

 • Umyvadlo

Školní zahrada se dá využít mnoha způsoby. Ruce upatlané od bláta či písku? Křídy? Zpocení prvňáčci z družiny? Žíznivý puberťáci? Zavlažování truhlíků či pěstírny. Nic z toho nepředstavuje pro naše umyvadlo zásadní problém.

Více informací

Šatna

 • Šatna

Stejný obraz v každé škole. Jakmile se žáci ocitnou na zahradě, nenajdete na zemi místo, kde se nepovalují aktovky a bundy. Modul šatna pomáhá udělat z chaosu řád. Bundy na věšák, přezůvky do boxu a aktovky (včetně dětí) na sedáky.

Více informací

Pěstírna

 • Pěstírna

Jak lépe naučit děti péči o rostliny než praxí? V modulu pěstírna je spousta možností, jak rostliny pěstovat, pozorovat a nakonec i sklízet úrodu. Všechny truhlíky můžete osadit nebo třeba využít jako přihrádky na pomůcky pro výuku.

Více informací

Hmyzí hotel

 • Hmyzí hotel

Učme děti souladu s přírodou. Domeček poskytne útočiště různým druhům hmyzu, které pak můžou sloužit jako názorná ukázka pro výuku. Jinak, lze modul použít i jako policový regál.

Více informací

Voliéra

 • Voliéra

Učte děti od mala kladnému vztahu k přírodě a zvířatům. Drobné okrasné ptactvo a papoušci v naší voléře jsou k tomu skvělou pomůckou. Krmení, čištění voliéry, obměna čerstvých větví…a pokud se zadaří i odchov mláďat.

Více informací

Kompostér

 • Kompostér

Ne všichni žáci mají doma možnost správně nakládat s bio odpadem. Kompostér se tak stává důležitou součástí každé školní zahrady a jeho obsluha bude děti environmetálně vzdělávat a snad i bavit.

Více informací

Tabule

 • Tabule

Co by to bylo za třídu bez tabule? Ta naše je navíc magnetická, takže plnohodnotná. Vybrat si můžete ze dvou variant – tabule jako samostatný modul nebo jako součást sedáku.

Více informací

Play

 • Play

Play je jednoduchý, neokázalý, funkční. Integrovaný sedák, věšák na mikinu, box na batoh anebo mobil. V blízké budoucnosti také s integrovaným chladícím boxem, USB dokovací stanicí anebo reproduktorem s Bluetooth.

Více informací

Play graffiti

 • Play graffiti

Pokud chcete udělat Play ještě hravější, můžete si ho podle libosti sami výtvarně vylepšit. Přizvěte umělce, ztvárněte na modul cokoli tématického anebo vztahujícího se k místu. Zapojte děti, fantazii se meze nekladou. Jen si dávejte pozor, ne vždy se představy rovnají realitě. Jednoduše řečeno, s barvami opatrně .)

Více informací

Kontejner

 • Kontejner

Doma už jsme děti třídit odpad naučili. Žlutá je plast, modrá papír… Když budou mít kontejnery na odpad a dohled „paníčelky“, určitě začnou třídit i ve škole. Decentní madlo, vnitřní uzavřená část pro eliminaci pachů, velký objem košů bez nutnosti časté likvidace obsahu.

Více informací

Pergola

 • Pergola

Výklopné lavice i se stolem, které pojmou až 6 žáků a k tomu ještě přístřešek. To aby děti nebyly na přímém slunci a případně i dešti. S pergolou to posezení ve škole bude rozhodně příjemnější. Posezení můžete kombinovat s integrovanou tabulí na kterou si budou děti dělat poznámky. Odolné a bezpečné kování, velká plocha, kvalitní materiály.

Více informací

Sedák

 • Sedák

Výklopný stůl a dvě lavice, které pojmou až 6 žáků. Můžete kombinovat s tabulí na kterou si budou děti dělat poznámky. Odolné a bezpečné kování, velká plocha, kvalitní materiály.

Více informací