Nová dimenze prostoru.

Náš příběh

Náš příběh

Na začátku každého zajímavého příběhu značky, nebo produktu je většinou nenápadná myšlenka. Důležitá a zasazená do úrodné půdy…venku, na vzduchu s dostatkem vody a slunce, na zahradě!

Důležitý je také design, který máme všichni v AITAA rádi a snažíme se mu přikládat nejvyšší důležitost. Zároveň mu ale nepodléháme, protože „v první řadě je funkce a až potom city“. Toto je podle nás správná definice designu a tak pracujeme.

Náš příběh

Jak to začalo

Upřímně? Nahodile. Myšlenka hezkého a přitom funkčního plotu, se u nás zrodila poměrně dávno, při realizaci zástěny v jedné moravské obci. Spojení plotu a funkce nás napadlo až při realizaci architektonické studie v satelitní výstavbě nedaleko Prahy.

Nechápali jsme, proč má většina poměrně hezkých a ne zrovna levných domů, nevzhledný drátěný plot, většinou navíc překrytý zelenou textilií pro pocit soukromí. Ptali jsme se, analyzovali a nápad byl najednou na světě.

A co bylo dále

Strčili jsme vše, co si lidé přejí, ale na malém prostoru nemohou dopřát, jednoduše do plotu. Myšlenku jsme převedli do skic, otestovali a po nadšeném přijetí mezi lidmi, začali hledat někoho, kdo nám s tím pomůže.

Našli jsme Petra, což je jednak úžasný člověk, ale také majitel Banking Software Company. Petr do vývoje produktu téměř okamžitě investoval, stal se společníkem a umožnil nám tak okamžitě začít pracovat na prototypech a následné výrobě. 

Kdo za tím stojí

Kdo za tím stojí

V první lajně Michal, Petr, Ondra, Míša, Marian, Josef a Zuzka.

Michal je autor myšlenky. Momentálně se snaží zachovat si duševní zdraví, protože toho má “na hrbu” fakt dost. Petr je anděl. Investor, který usměrňuje myšlenkové pochody Michala a udržuje je v rovnováze. Ondra je skvělý designer, miluje řešit vztahy proporcí, tvarů a materiálů. Kromě designu umí skvěle vytočit Josefa a dojídat jídlo po ostatních. Míša je designérka a středobod vesmíru. Klidná síla, kterou jen tak něco nerozhodí. Neodmlouvá, nestěžuje si. Marian je firemní vtipálek, výborný obchodník a na vývoji se podílel vlastníma rukama. Josef je kapitola sama pro sebe. IT podpora, která s námi moc nekamarádí, ale nakonec má vždy pravdu. Zuzka je nová, věčně se usmívající a myslící si svoje. Koordinuje vše a všechny. Jsme nesourodý celek, který se prací baví .)