Máme první úspěch!
Získali jsme cenu Grand Prix For Arch 2019!

Máme první úspěch! </br>Získali jsme cenu Grand Prix For Arch 2019!

Nevyrábíme naše produkty proto, abychom získávali ceny, ale abychom vyráběli něco, co dává smysl a má vysokou přidanou užitnou hodnotu. Něco, na co budeme hrdí a co nás baví. Když už ale nějakou cenu dostaneme, jsme samozřejmě šťastní a náležitě si to užíváme.

Na veletrhu For Arch 2019 jsme představili široké veřejnosti, na čem jsme to celou dobu pracovali. A když už jsme se jednou rozhodli k účasti na veletrhu, řekli jsme si, že to musíme

Posunout trochu dál

„Posunout dál“, to je naše motto, kterým se bez výhrad řídíme. Když Ondra skicuje, Michal mu řekne „posuň to o kus dál“. Když kluci ve výrobě připravují prototypy, ví moc dobře, že musí udělat totéž. Neustálý posun kupředu ve všech oblastech našich životů, nejenom v práci, je zcela zásadní, alespoň my jsme o tom přesvědčeni.

U příprav na For Arch jsme zjistili, že v rámci veletrhu probíhá soutěž Grand Prix o nejlepší exponát. „Tak ji vyhrajeme“, prohodil napůl žertem Michal. Sice to zní jinak, ale v překladu to znamená naše oblíbené „Posuň to trochu dál“.

Pro získání ceny, kde se mimo jiné hodnotí vzhled, technické parametry, energetická úspora, ekologická hlediska apod., je nezbytností mít inovativní, ve své oblasti originální, a svým způsobem převratný produkt. Náš chytrý plotový modul tyto parametry ve všech ohledech splňuje, je jediný svého druhu. Vystavovatelů bylo 791. Do soutěže se přihlásilo 40 exponátů. Jak to celé dopadlo už asi tušíte.

Jasně. Vyhráli jsme!

U nás totiž také platí, že co slíbíme, ať již sami sobě, anebo zákazníkům, to také dodržíme. Porota vyhodnotila a ocenila cenou Grand Prix náš chytrý plotový systém AITAA, jako nejlepší ze všech přihlášených exponátů! Splňuje totiž to, co se od vítěze soutěže očekává, a to nemyslíme nijak nabubřele. Nejvyšší technické nároky na výdrž výrobku, estetickou úroveň detailů, funkčnost a inovativnost produktu jako celku. Porota také s radostí ocenila, že kompletní výroba probíhá v České republice. Členové poroty měli možnost prohlédnout si a vyzkoušet představované produkty, konkrétně…

Produkt máme geniální, ale kromě něj na porotu asi nejvíce zapůsobil náš obchodník Marian, který s úsměvem a nadšením sobě vlastním, demonstroval rozsah zhoupnutí u HOUPÁKU.

Porotu určitě mohla zaujmout také živá kočka, která ležela v našem PELECHU. Ostatně pro kočky je tento produkt navržen. Mimo kočku a Mariana jsme se na veletrhu také starali o živé květiny a kapradiny zasazené do květináčů TRUHLÍK.

Ať už to bylo jakkoliv, porotu jsme přesvědčili o tom, že naše produkty výrazně zlepšují kvalitu života na malých prostorech a získaly tak oprávněně cenu Grand Prix. Věříme, že o tom přesvědčíme i vás .)

Děkujeme!
Tým AITAA

Fotogalerie