Proč jsme získali Red Dot Best of the Best

Proč jsme získali Red Dot Best of the Best

Asi nás ještě neznáte. Ze standardu děláme nadstandard, snažíme se pracovat smysluplně a do všech našich činností vnášet vysokou přidanou hodnotu. Jsme původem architekti a designéři, disponující i vlastní výrobou. Našim posláním je tvorba. A tvorbu podřizujeme výhradně lepšímu životu. Ve výsledku tak mluvíme o stavbách a produktech, které jsou podřízeny Vám a Vašemu lepšímu životu. V honbě za přežitím v „době spotřební“, nemáme čas. Přitom čas je to jediné, co má v životě hodnotu. Ztrácíme kontakt se svými blízkými, s dětmi, se sousedy, kamarády.

Naše nahlas nevyřčené motto je, že raději než zdi, stavíme mosty. A když už stavíme zdi, motto platí bez výhrad. Děsila nás mnohde zcela běžná změť betonových nepropustných plotů a zdí, které uzavírají nejeden nově postavený dům do absolutní anonymity a separují majitele od okolí i od sousedů. Důraz na individualismus v této podobě v konečném důsledku nikomu neprospívá. Ochrana majetku? Ano, ale proč zrovna takto? Každá zeď je překonatelná, vyjma těch s ostnatými dráty.

Naše myšlení je jednoduché. Řešíme-li stavbu plotu či zdi, řešíme především účel a funkčnost.

Plot má za nás mít primárně tyto funkce:

  • definuje hranice pozemku
  • má vizuálně estetickou funkci
  • umožňuje dostatečnou interakci s okolím
  • má navíc vysokou přidanou hodnotu

Jak se nám podařilo definovat vysokou přidanou hodnotu už víte. Je to především úspora místa, jasně definovaný a vizuálně harmonický, efektivně a funkčně zpracovaný prostor. Toto je naše vysoká přidaná hodnota, kterou na trhu budete hledat jen velmi obtížně.

A proto jsme letos získali prestižní designérské nejvyšší ocenění – Best of the Best innovative product a současně i ocenění Red Dot Winner v kategorii zahradní vybavení. Uspět mezi 6500 nejlepšími produkty celého světa není úplná samozřejmost. Po roce existence? .)

Napsali o nás:

Ihned
Harpersbazaar
Deník.cz
CZECH CRUNCH
Slovácký deník
Casopis Czech Industry
Marianne bydlení
TZB info
Living.cz
Bydlo