Key account manager

Kdo jsme?

Asi nás ještě neznáte. Zjednodušeně, jsme dynamicky rozvíjející se start-up, který jako jediný na světě navrhuje a vyrábí inovativní systém modulárních zástěn (plotu), jejichž posláním je lépe využívat venkovní prostor. Prostě chytré moduly AITAA, které vás v zahradách, na balkonech, ale i ve veřejném prostoru nadchnou svou multifunkčností, variabilitou a skvělým designem. Právě díky těmto aspektům jsme letos vyhráli prestižní ocenění Red Dot: Best of the Best za nejinovativnější produkt a Red Dot winner v kategorii Zahradní vybavení.

Koho hledáme? „Key account manager“

Rádi přivítáme v našem skvělém týmu další silnou osobnost, co nechce život prospat, ale něco velkého zažít. Proto není důležité, jaký obor a školy jsi studoval/a, všichni totiž víme, že štiky nikdy ve škole bezpodmínečně nevynikaly. Při této práci uplatníš své obchodnické dovednosti a výhodou Ti budou předchozí zkušenosti v jednání se zástupci obcí a měst (pokud ale ne, tak nevadí, stačí, když to budeš mít rád).

Co budeš nejčastěji dělat a co od Tebe očekáváme?

Ve své roli budeš navazovat spolupráci se zástupci obcí a měst. Když něco ze začátku nebudeš vědět, rádi Tě to naučíme. Protože i díky těmto znalostem budeš moci klientovi vysvětlit, v čem jsme inovativní a jakou výhodu naše výrobky veřejnému prostoru přináší. Dokážeš, že Tvoji klienti a obchodní partneři nebudou jen spokojeni, ale budou námi nadšeni.

Co Ti za to nabídneme?

Pokud budeš odvádět 100 %, my Ti dáme 120 %

 • Motivující plat je samozřejmostí.
 • Služební automobil i pro soukromé účely, notebook, telefon.
 • Máme špičkový revoluční produkt, budeš u toho téměř od začátku!
 • Prostředí férové a otevřené firmy. Děláme to, čemu věříme a naše práce nám musí dávat smysl. Věříme, že dané slovo platí a víme, co znamená slovo respekt. Chceme slyšet Tvůj názor a nápad na zlepšení.
 • Tým zkušených odborníků, od kterých se můžeš něco přiučit a na oplátku jim předat něco ze svých zkušeností a znalostí.
 • Práci z domova nebo z oblíbené kavárny. My chodíme do práce rádi, ale pokud potřebuješ zůstat ve čtvrtek doma, u nás to není problém.
 • Zábavu. Při tom, co děláme, zažíváme často veselé situace, ať už v kanceláři nebo mimo ni. A k tomu 25 dní volna a pracovní doba bez píchaček.

Jaký bys měl být?

 • Samostatný a aktivní. Dostaneš volnou ruku, výsledky by měly mluvit za Tebe.
 • Co řekneš, to platí. Máš organizační schopnosti, zvládáš řídit svůj čas a dotahuješ úkoly do konce.
 • Jsi reprezentativní a společenský. Jednání se zákazníky Ti nedělá problém. Firmu zvládneš bez problému představit a reprezentovat.
 • Umíš vyslechnout klienta a následně mu vytvořit nabídku na míru tak, jak bude pro něj nejlepší. Jsi člověkem, kterému záleží na kvalitních vztazích.

Pokud Tě to vše zaujalo, pošli nám životopis a my se Ti ozveme s návrhem na setkání.

Motivační dopis a své CV zašli prosím na e-mail ondrej.vrana@aitaa.cz

AITAA system s.r.o.
Zerzavice 2146
686 01 Staré Město
Česká republika