Investujte do lidí

Investujte do lidí

No jasně! Nejlepší investice, jakou dnes můžete udělat, je investice do vašich zaměstnanců. Díky nim je vaše firma takovou, jakou je. S nimi roste i padá. Dopřejte jim odpovídající zázemí pro práci i odpočinek. Umíme i ve firemním prostředí vytvořit přesně taková místa, která budete vy i vaši zaměstnanci milovat.

Moduly do firem

Svačinárna

  • Svačinárna

Nejvíc nám všem chutná na čerstvém vzduchu, to je známá věc. Proto máme tak rádi pikniky a grilovačky. A co teprve taková svačinárna v práci. Můžete tak kolegovi tiše závidět jeho zdravý salát anebo ho naopak s nadšením vyměnit za manželčinu bábovku, protože do ní dala zase rozinky .)

Více informací

Pergola

  • Pergola

Nádherné počasí + spousta kolegů a přátel + malý prostor = velký problém. Zapeklitá rovnice. I tato úloha má ale řešení (jako bychom slyšeli našeho matikáře). Modul, ze kterého vyklopíte plnohodnotnou pergolu. Odolné a bezpečné kování, velká plocha, kvalitní materiály.

Více informací

Stojan na kola

  • Stojan na kola

Protože nejste zrovna Peter Sagan, potřebujete si na kole taky někdy odpočinout, že? To my všichni. Když je ale u silnice stojan na kola, není si kde sednout. A když je tu posezení, není kde opřít kolo. Kdyby bylo u stezky posezení se stojanem na kola v jednom? To není fantazie .) Do firem, veřejného prostoru, ke školám, kamkoli.

Více informací

Kontejner na tříděný odpad

  • Kontejner na tříděný odpad

Doma jsme se třídit odpad už naučili. Žlutá je plast, modrá papír…teď ještě to naučit kolegy v práci. Můžete spolu třeba soutěžit, kdo vytřídí víc papíru. Společně potom zajdete do sběrného dvora, kde proběhne slavnostní vážení .)

Decentní madlo, vnitřní uzavřená část pro eliminaci pachů, velký objem košů bez nutnosti časté likvidace obsahu.

Více informací

Kuřárna

  • Kuřárna

Na kouření je pozitivní snad jediná věc a sice, že se lidé setkávají, poznávají se (nemáš zapalovač sím Tě?) a povídají si. V našem sociálně aktivním modulu je integrováno enormně pohodlné posezení, a to i s vyměnitelným popelníkem. Žádoucí je do firemního prostředí, pokud chcete mít míru kouření pod kontrolou na jednom místě .)

Více informací

Zasedačka

  • Zasedačka

Že máte ze slova „meeting“ hrůzu? Aby ne, může totiž za šerednou nemoc. Ona „meetingština“ není sice nemoc smrtelná, ale tuze nepříjemná. Bývá obvykle příliš zdlouhavá, se spoustou vedlejších účinků. V naší zasedačce vám ale nákaza nehrozí, nemusíte se bát. Tady jsou totiž jednání a porady radostí .)

Více informací

Truhlíky

  • Truhlíky

Že v práci nemůžete zahradničit? Ale jděte. Byliny, květiny, rajčata, jahody…můžete mezi kolegy uspořádat soutěž o nejvetší úrodu. Anebo za pozdní příchod za trest okopávat vysuté truhlíky .)

Květináče na zimu můžete jednoduše vyjmout nebo sklopit.

Více informací