Investujte do lidí

Investujte do lidí

No jasně! Nejlepší investice, jakou dnes můžete udělat, je investice do vašich zaměstnanců. Díky nim je vaše firma takovou, jakou je. S nimi roste i padá. Dopřejte jim odpovídající zázemí pro práci i odpočinek. Umíme i ve firemním prostředí vytvořit přesně taková místa, která budete vy i vaši zaměstnanci milovat.

Moduly do firem

Pergola

  • Pergola

Nádherné počasí + spousta jídla a kolegů nebo přátel + malý prostor = velký problém. Zapeklitá rovnice. I tato úloha má ale řešení (jako bychom slyšeli našeho matikáře). Modul, ze kterého vyklopíte plnohodnotnou pergolu. Odolné a bezpečné kování, velká plocha, kvalitní materiály.

Více informací

Kontejner na tříděný odpad

  • Kontejner na tříděný odpad

Doma jsme se třídit odpad už naučili. Žlutá je plast, modrá papír…teď ještě to naučit kolegy v práci. Můžete spolu třeba soutěžit, kdo vytřídí víc papíru. Společně potom zajdete do sběrného dvora, kde proběhne slavnostní vážení .)

Decentní madlo, vnitřní uzavřená část pro eliminaci pachů, velký objem košů bez nutnosti časté likvidace obsahu.

Více informací

Truhlíky

  • Truhlíky

Že v práci nemůžete zahradničit? Ale jděte. Byliny, květiny, rajčata, jahody…můžete mezi kolegy uspořádat soutěž o nejvetší úrodu. Anebo za pozdní příchod za trest okopávat vysuté truhlíky .)

Květináče na zimu můžete jednoduše vyjmout nebo sklopit.

Více informací