AITAA balkonové zástěny

AITAA balkonové zástěny

Efektivní řešení balkonového či terasového prostoru je tato závěsná boční zástěna, speciálně navržená pro extra malé prostory. Instalace je možná témeř na jakýkoliv typ balkonu.

Naše chytrá balkonová zástěna pojme jak plnohodnotné vyklápěcí truhlíky, tak výklopný stůl s lavicí. Nechybělo Vám na balkoně právě toto?

Mějte balkon, kde se žije

Produkty na balkon

Přidané funkce

  • Přidané funkce
  • Přidané funkce

Multifunkční balkonová zástěna AITAA má v sobě integrovány přidané funkce, které nemůžete běžně na Vašem balkoně využívat. Není posezení právě to, co Vám na bakoně chybělo?

Posezení a truhlíky i na malém balkonu…

Posezení se stolem i truhlík lze jednoduše z modulu vyklopit, použít a sklopením zase schovat a tím prostor zase uvolnit.

Produkty na balkon

Kvalita, zodpovědnost a záruka

  • Kvalita, zodpovědnost a záruka
  • Kvalita, zodpovědnost a záruka

Všechny použité komponenty sami vyvíjíme a vyrábíme tak, aby byl finální produkt schopen dlouhodobě snášet vysokou zátěž. Naše produkty proto splňují nejvyšší nároky na odolnost, stabilitu i bezpečnost.

Nadstandardní záruka 5 let

Protože víme, co vyrábíme, můžeme si dovolit poskytovat na všechny produkty nadstandardní záruku v délce 5 let. Pokud kterákoli část zástěny přestane fungovat, bezplatně ji opravíme anebo vyměníme. Samozřejmostí je také pozáruční servis.

Produkty na balkon

Použité materiály a technologie

  • Použité materiály a technologie
  • Použité materiály a technologie

Při výběru dodavatelů materiálu trváme na tom, aby materiál nepocházel ze zemí tzv. “třetího světa”. Nepoužíváme proto levné kovy ani tropické dřeviny.

Z vnější pohledové strany pracujeme se sibiřským modřínem. Ekologický materiál, který je plně recyklovatelný a jednoduše obnovitelný.

Nosná konstrukce je vyráběna  z kvalitní oceli, kterou svařujeme, ohýbáme a frézujeme vlastníma rukama, vlastními stroji, ve vlastní dílně.

Produkty na balkon